Penzion Příchovice Marek

Ubytování na horách - Penzion Marek Příchovice - Kořenov se nachází asi 6 km od Harrachova. Okolí penzionu je ideální pro strávení příjemné letní i zimní rekreace. Dům stojí v klidné části obce nedaleko hlavního tahu Praha-Harrachov. Dobrý příjezd i v zimě.

Příchovice Kořenov penzion Marek ubytování
Penzion Marek nabízí ubytování v nekuřáckém prostředí. Ubytovací kapacitu tvoří 1 studio dvoulůžkové ( studio č. 2 ), 2 studia dvoulůžková s možností 1-2 přistýlek ( studio č. 1 a 4 - toto má navíc terasu ). Každé studio je vybaveno vlastním sociálním zařízením, fenem, kuchyňským koutem, WIFI připojením k internetu.

Penzion ubytování Příchovice Marek služby
Standardně jsou k dispozici 1 ručník, 1 osuška, 1 ks hotel. mýdla na osobu a týden. Hosté mohou využít lednici s mrazničkou. Pobyt se psem je z důvodu nerušeného pobytu ostatních hostů možný pouze po předchozí dohodě, a to ve studiu č. 4. Parkování u domu zdarma, v zimě se parkoviště udržuje sněhovou frézou. U domu je zahradní krb.

Informace k dopravě a cenám
K penzionu se pohodlně dostanete autem i autobusem - autobusová zastávka - Příchovice Motorest je 200m od penzionu. Cestovat můžete i vlakem - železniční stanice - Kořenov je 2km daleko. V místě je obchod, PNS, restaurace (5-10 min. pěšky), lékař, bowling.
Ceny od 300 do 500 Kč za osobu a noc dle období. Cena obsahuje ručník + osušku, mýdlo na osobu a týden. V ceně je zahrnuta turistická taxa. Děti do 2let v doprovodu dvou dospělých bez nároku na lůžko zdarma. Příplatek za ubytování pouze na 1 noc + 50,- Kč / osobu.

Dovolená Kořenov - Příchovice penzion Marek
Letní aktivity
- turistika, cykloturistika ( cyklotrasy jsou propojeny s cyklotrasami v nedalekém Polsku, rovněž můžete využít cyklobus do Krkonoš), jízda na koni, koupání u domu (bazén prům.5,5m + dětský bazén), řeka Jizera - vhodná též pro vodáky, přehrada v Jablonci nad Nisou, rozhledna Štěpánka, mini-golf (2 km), houbaření, sběr borůvek, Dvůr Králové (75Km) - ZOO - Safari.

Zimní aktivity - v místě půjčovna lyží, začátek Jizerské magistrály (2km), upravené běžecké tratě, lyžařské vleky: Bavorák délka 350m (asi 500m od penzionu), Pod Štěpánkou - lyžování vhodné pro děti (2 km), areál Kořenov - Rejdice - dvousedačková lanovka, snowtubing, U-rampa, večerní lyžování, technické dosněžování, areál Harrachov - čtyřsedačková lanovka (6 km), areál Paseky nad Jizerou (7km).

Penzion Příchovice Marek - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Příchovice Marek -  je k dispozici připojení na internetPenzion Příchovice Marek -  je k dispozici letní terasaPenzion Příchovice Marek - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Příchovice Marek - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Penzion Marek, Příchovice 916
Příchovice 46848 Česká Republika
Tel: +420-222 532 534
Pension-Prichovice-Marek@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Marek ubytování Příchovice Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: